dovolená, zájezdy, letecké dovolené, exotika, řecko

O levně letecky

Jsme online cestovní agenturou, která působí na trhu již několik let a jejímž hlavním cílem je poskytnout klientům prvotřídní servis a osobní přístup při prodeji zájezdů. Ostatně tato cestovní agentura vznikla na popud toho, že jsme nebyli jako klienti spokojeni se servisem jiné cestovní agentury a jednoduše jsme si řekli "My to budeme dělat lépe!". 

Dá se říci, že jsme projeli svět a dokážeme se vcítit téměř do každého klienta a odhadnout jeho potřeby, rádi Vám poradíme, jakou destinaci či hotel si vybrat, pokud při svém výběru budete váhat.
Jsme autorizovanými prodejci zájezdů od největších cestovních kanceláří na trhu a nabízíme nejširší výběr pobytových a poznávacích zájezdů po celém světě. Nabídka zájezdů se pro Váš komfort při výběru denně aktualizuje.

Vězte, že cestování je pro nás vášní a uděláme pro Vaši spokojenost maximum!

Tým levne-letecky

Napsali o nás:

Ráda bych poděkovala za vyhledání last minute zájezdu na Kapverdy, za výbornou organizaci a péči o zákazníka od prvního dotazu, přes doporučení až po zaslání materiálů. Vámi doporučený pobyt v hotelu Royal Decameron byl super, krásná odpočinková dovolená, absolutně příjemný personál, ochotní, milí lidé.

Marie Straková – Office managerka

 
Vytvářím objednávku...