Parkování u letiště

Parkování u letiště

Tipy jak na nejlevnější parkování na letištích v ČR

Integer et quam feugiat felis pellentesque porttitor nec quis purus. Mauris nisi ex, vulputate ut leo eget, convallis consequat ligula. Aliquam non tortor in ante euismod mollis sit amet non nisl. Quisque sagittis varius est in commodo. In semper ligula quam, id tempor orci tristique eu. Donec at bibendum lorem. Cras quis mi scelerisque enim euismod accumsan. Aliquam diam purus, porta id mattis et, commodo vel nisl. Suspendisse eu quam suscipit, euismod erat eget, dignissim sem.

Levné parkování na letišti v Praze
Parkování zdarma, ano čtete dobře, i v okolí letiště Praha můžete parkovat zdarma na veřejných stáních. Naší oblíbenou variantou je plácek v ulici U letiště. Tato ulice nabízí prostor pro cca 9 parkovacích stání a proto bývá často plná, rozhodně však doporučuji vždy nejprve zajet sem a pak se případně přesouvat dále. Autobusová zastávka na znamení U padesátníku je ihned u cesty (bus č. 119, 179)..

Druhou variantou je vzdálenější ulice Za vokovickou vozovnou, u které naleznete autobusovou zastávku Divoká Šárka s autobusy č. 119 a 179. Nejen tato ulice, nýbrž celá bytová zástavba v dané lokalitě, je vhodná pro dlouhodobé parkování. Míst k zaparkování je dostatek.

Dalším tipem je parkování u nákupního centra Metropole na pražském Zličíně (vjezd povolen v čase 09 - 24h, výjezd neomezeně). Autobus č. 100 jezdí ze Zličína každých 15 minut a cesta na letiště zabere též čtvrt hodinku jízdy.

Poslední tip je na Go Parking v Tuchoměřicích, které jsou vzdálené od Letiště Václava Havla pouhý 1 Km. Díky partnerství Go Parking a Levne-Obaly.cz nabízíme naším klientům zvýhodněnou cenu.

Levné parkování na letišti v Pardubice
A startup company or startup is a company or temporary organization designed to search for a repeatable and scalable business model.
Levné parkování na letišti v Brně
Parkování poblíž letiště v Brně nabízí několik firem, součástí je obvykle také odvoz na letiště. Doporučujeme si prohlédnout ceníky všech firem, cena parkovného na různý počet dnů může být různě výhodná!
Levné parkování na letišti v Ostravě
Letiště v Ostravě nabízí vlastní parkoviště označené P3 zhruba 5 minut chůze od terminálu. Cena stání je 90 Kč za jeden den, 500 Kč za týden, 1 100 Kč za 14 dní.

Alternativami jsou hlídaná parkoviště poblíž letiště provozované firmou Lismond nebo Parkoviště pro letiště, které se podle internetového ceníku zdá jako nejlevnější možnost. Obě parkoviště nabízí svoz zdarma na letiště.

Vytvářím objednávku...