dovolená, zájezdy, letecké dovolené, exotika, řecko

Hotel Gaia Palace *****

Termín:08.05. (So) - 15.05. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:407632

Doprava:Letecky

Odletové místo:Katowice

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 11 417 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Hotel Gaia Palace se nachází cca 6 km od centra Mastichari, bývalé rybářské vesnice s restauracemi, tavernami a obchody a cca 4 km od Marmari. Je součástí jednoho komplexu společně s Gaia Royal, který se nachází přímo u široké veřejné písečné pláže. Město a přístav Kos se nachází cca 20 km (výhodný dojezd autobusem, zastávka je cca 1 km od hotelu).

Pláž
Veřejná písečná pláž se nachází cca 500 m od hotelu Gaia Palace. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek (cca 6 EUR/lehátko a slunečník), pro pokoje typu Deluxe, Suites a vily - zdarma.

Vybavení
Hlavní budova s lobby a 1podlažní bungalovy umístěné v zahradě. 
24h recepce, hlavní restaurace s terasou a výhledem na moře, lobby bar, 2 bary u bazénů a plážový bar (za poplatek), TV koutek, bezplatné Wi-Fi v lobby, konferenční místnost, půjčovna aut, kol a skútrů, minimarket. Komplex bazénů s brouzdališti (sladká voda), lehátky a slunečníky u bazénu - zdarma, plážové osušky (jsou k dispozici na pokojích v den příjezdu).

Pokoje
Funkčně zařízené pokoje umístěné v bungalovech pro max. 5 osob (v závislosti na typu pokoje). Klimatizace, satelitní TV, telefon, lednička, Wi-Fi (zdarma), příslušenství k přípravě čaje/kávy, trezor (zdarma), koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu se zahradním nábytkem. Možnost zapůjčení dětské postýlky pro dítě (0-2 roky) - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-9:30), pozdní snídaně (9:30-10:00), oběd (12:30-14:00), občerstvení a zmrzlina pro děti (11:00-16:00), večeře (18:30-21:00). Během jídla a v barech u bazénu jsou k dispozici nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (11:00-23:00). Plážový bar, čerstvě vymačkané džusy a lahvové nápoje nejsou zahrnuty v All Inclusive.

Sport a zábava
Hotel Gaia Palace organizuje denní a večerní sportovně-animační program. Tenisový kurt, stolní tenis, kulečník (za poplatek), posilovna, sportovní hřiště, hrací automaty (za poplatek), volejbal, minigolf (za poplatek). Pro děti: mini diskotéka, dětské hřiště, brouzdaliště se skluzavkami.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Velmi dobrý hotel Gaia Palace dostupný za rozumnou cenu. Výhodou hotelu je umístění v klidném prostředí nedaleko krásné písečné pláže a chutná jídla servírována v rámci programu All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź a Wrocław. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady .

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7, 10, 11 nebo 14 nocí, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje místní turistický poplatek ve výši 0,5 EUR až 4 EUR/pokoj/den. Turistický poplatek je povinný a platí se přímo na recepci hotelu při ubytování. 

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Řecka naleznete ZDE .

Jiné

KOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1.5 EUR; pivo v baru od 1.5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. 

KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata, otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních zde v posledních letech cestovní ruch kvete.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Místo v blízkosti města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.

Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své – široká nabídka uspokojí opravdu každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přilákává nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.

Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.

Výlety v okolí

OSTROV NISSYROS - cena cca 43 EUR
Jeden z nejvíce vzrušujících výletů. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva spící sopky Poliviotis, která pokrývá téměř polovinu ostrova. Říká se, že Nissyros byl oddělena od Kosu právě po výbuchu sopky. Po dvacetiminutové cestě autobus vyjede do horní části sopky olivovými háji a zastaví uprostřed kráteru, který nabízí opravdu okouzlující výhled. Budete mít možnost se projít po kráteru a po prozkoumání sopky zbude ještě čas na oběd, návštěvu kláštera nebo na procházku po vesničce Mandraki.

EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně
Relaxační plavba v křišťálově čistých vodách Egejského moře. První zastávkou je malebný, malý ostrůvek Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně poplujeme ke Kalymnosu, zvanému ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou ke koupání je neobývaný ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady - náš kapitán Jannis vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

PROZKOUMEJ OSTROV KOS - cena cca 40 EUR
Vezmeme Vás na místa, která stojí za to vidět: Asklépiův chrám (doplatek 8 EUR), malá řecká vesnice Zia, kde se zastavil čas, nádhernou zátoku s modrou až průzračně čistou vodou. Výlet začíná prohlídkou města Kos, Hippokratova platanu, antické agory a starého města. Poté navštívíme Asklépiův chrám. Poté Vás vezmeme do nejpůvabnější vesničky na ostrově Kos, zvané Zia, která se nachází na vrcholu hory Dikeos. Odtud budete mít nádherný výhled do okolí.

BODRUM (TURECKO) - cena cca 40 EUR (včetně přístavních poplatků)
Naše dobrodružství s Orientem začne v zálivu na ostrově Kos, odkud vyplouvá loď do Turecka. Plavba trvá cca 1 hodinu. V současné době je Bodrum jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a je známá svým bazarem, kde si můžete koupit, např. kožené zboží (bundy, opasky, peněženky), hodinky, místní koření a sladkosti. Dozvíme se něco o historii středověkého hradu, který se nachází v blízkosti přístavu, bráně Mindos - pozůstatku po opevnění ze 4. století př.n.l. a starověkém divadlu.
Na tento výlet je potřeba si s sebou vzít cestovní pas.

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (při min. počtu 20 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není CK, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

TripAdvisor Cestovatelské recenze

3. z 17 hotelů v Mastichari

Vynikající
439
Velmi dobré
267
Průměrné
94
Špatné
29
Příšerné
17
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
1 a uz ne vice
Zvolili jsme tento hotel zvhledem k tomu ze uvadi 5*. Ubytovani prumerne. Pravidelny uklid. Bohuzel uvadene wifi v celem objektu sice pusobilo ze je signal, ale to bylo vse. Prijem nula pokud chcete... celá recenze s možností překladu
421martinb421, Praha, Česká republika, 10:41 03.10.2017
Krásná dovolená
Hotel velmi chválím, krásný, vše uklizené, nádherné bazény a celé okolí hotelu. U baru u bazénu výborní číšníci Dimitris a Valentina. Jinak třeba personál v hlavní restauraci občas ani neodpověděl na... celá recenze s možností překladu
terezkaww, Praha, Česká republika, 03:59 16.09.2016
zklamání
Jeden z nejhorších all inclusive hotelů, ve kterém jsem se kdy ubytoval. Všechno vypadá v pořádku, jen pokoje a bazén jsou trochu zastaralé. Nápoje nabízené zdarma jsou špatné víno... celá recenze s možností překladu
713happy, Harrogate, Spojené království, 00:00 16.06.2014

Hotel Gaia Palace *****

destinace: Řecko, Kos, Lambi

termín:08.05. (So) - 15.05. (So) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Katowice

strava: All inclusive

Hotel Gaia Palace
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
11 417 Kč0 Kč
Příplatky
Bezplatná změna rezervace "Premium"1 824 Kč0 Kč
Pojištění varianta Nejlepší1 196 Kč0 Kč
Pojištění varianta Doporučená Plus708 Kč0 Kč
Pojištění - Balíček Sport k Nejlepší variantě586 Kč0 Kč
Pojištění - balíček SPORT k variantě Doporučená Plus464 Kč0 Kč
Pojištění - Balíček Sport k Doporučené variantě342 Kč0 Kč
Balíček "pohodová dovolená"299 Kč0 Kč
Pojištění - Balíček Sport k Základní variantě171 Kč0 Kč
pojištění storno zájezdu92 Kč0 Kč
Povinný poplatek do Garančního Fondu Turistiky92 Kč0 Kč
2x možnost bezplatné změny rezervace "Komfort" (Zdarma)0 Kč0 Kč
Pojištění varianta Doporučená (Zdarma)0 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Spolucestující:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...