dovolená, zájezdy, letecké dovolené, exotika, řecko

Hotel Flóra ***

Termín:31.10. (So) - 02.11. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:466579

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 860 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Hotel
Terasa, bar, restaurace, kavárna, herna pro děti.
Zábava
Fitness, bazénový komplex, saunový svět, kosmetika, vířivka, lázně a welness, masáže. Minigolf, jízda na koni, pronájem kol, šipky, stolní tenis, dětské hřiště, rybaření, golfové hřiště (cca 3km), tenisový kurt (mimo).

Relaxačně - plavecký bazén. rozměry: 15,5 x 8 x 1,2 m (délka x šířka x hloubka) vodní atrakce: protiproud, vodopád, dnový gejzír, 6 hydromasážních trysek po celém obvodu extra: efektní podhladinové osvětlení, kvalitní nerezový povrch 20 lehátek bezprostředně u bazénu teplota vody: 31 ° C.  

Sedací bazén: rozměry: 11,5 x 2,5 m x 1,0 m (délka x šířka x hloubka) vodní atrakce: 2 vodní postele, 10 vodních křesel s hydromasáží a perličkovou masáží extra: efektní podhladinové osvětlení, kvalitní nerezový povrch teplota vody: 32 ° C.   Odpočívárna s letní terasou: Odpočívárna se suchým vzduchem je vyhrazena k dlouhodobější relaxaci po plavání a saunování. Její kapacita je 10 polohovatelných lehátek. V letních měsících je přímo propojena s letní terasou, kde jsou vytvořeny další místa na opalování. Při skupinové rezervaci je v prostorách odpočívárny je na požádání možné zřízení dvou mobilních masérských stanovišť.

Solná parní sauna: Teplota: 45 ° C Relativní vlhkost: 100% Účinek: kombinace tepla, vodní páry a příznivých účinků minerální soli na lidský organismus Indikace: alergie, rýmy, onemocnění dýchacích cest, revmatické ťažskosti, celková detoxikace organismu  

Finská sauna: Teplota: 60 až 100 ° C Relativní vlhkost: 5 - 15% Účinek: Hypertermická lázeň horkým vzduchem, po němž následuje okamžité ochlazení těla studenou vodou. Procedura se standardně 2-3 krát zopakuje a končí relaxační fází v tepidáriu Indikace: záněty dýchacích cest, revmatická onemocnění, prevence, zvýšení imunity, regenerace.  

Bylinková inhalace: Teplota: 45 ° C Relativní vlhkost: 50% Účinek: inhalace eukalyptového vměstky blahodárně působí zejména na dýchací cesty Indikace: bronchiální astma, katary horních cest dýchacích, kašel, uvolňování hlenů, bolesti kloubů, poruchy spánku, suchá popraskaná pokožka, natažené svaly, skvrny sraženiny, lehké deprese Vhodná i pro děti!  

Tepidárium: Tepidárium je odpočinková kabina určená k relaxaci mezi jednotlivými fázemi saunování a po jeho skončení. Sestává ze dvou vyhřívaných tvarovaných lehátek a čtyř lehátek.  

Vodní cesta: Teplota: 40-50 ° C v teplé části a 10-15 ° C ve studené části Účinek: založený na principech Kneippovy vodoléčby - střídání teplotních vlivů na lidský organismus Postup: cesta sestává ze 4 částí, přičemž každá je naplněna vodou s odlišnou teplotou. Začátek cesty je v horké vodě, po 1 až 2 minutách následuje přechod do druhé části se studenou vodou, v níž je třeba setrvat 15-30 sekund. Celý cyklus se několikrát opakuje Indikace: bolesti hlavy, migrény, vegetativní poruchy a poruchy krevního oběhu.
Pokoje
Typy pokojů:

* jednolůžkový pokoj s 1 přistýlkou
* dvoulůžkový pokoj : manželská postel/oddělená lůžka
* dvulůžkový pokoj Comfort :
* malý apartmán pro 3 ososby : dvě pevná lůžka a 1 přistýlka
* velký apartmán : dvě pevná lůžka a 1 přistýlka 
* rodinný apartmán : dvě pevná lůžka a 2 přistýlky

Vybavení: sprcha/vana, TV, rádio, telefon, župan, většina balkon.
V ceně zahrnuto
V ceně každého pobytu je zahrnut vstup do bazénového komplexu, s relaxačním bazénem s vodními atrakcemi a efektním podhladinovým osvětlením, jakož i sedací bazén s hydromasážními a perličkovými tryskami.

Župan, který jistě oceníte při návštěvě wellness centra, jakož i při absolvování rehabilitačních služeb, máte od nás k dispozici během celého pobytu a zdarma.
Umístění
Hotel Flóra se nachází v Trenčianských Teplicích, v blízkosti lázeňského parku. 

TripAdvisor Cestovatelské recenze

1. z 11 noclehů se snídaní /penzionů v Trencianske Teplice

Vynikající
9
Velmi dobré
4
Průměrné
1
Špatné
0
Příšerné
0
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Příjemný pobyt
Měli jsme rohový pokoj, který sousedil s malou terasou. Pokoj byl čistý, druhý den jsme měli pokoj uklizený pokojskou. Snídaně bohatá, personál byl milý a ochotný. Wifi připojení fungovalo bez... celá recenze s možností překladu
Zoe S, 00:49 29.08.2018
Příjemné misto
Příjemné místo v blízkosti parku. Renovovaný penzionek, celkem pěkné pokoje. V koupelně je vana s obtížným přístupem. Vybavení pokoje uspokojivé, pokoje jsou klidné. V restauraci nějak vždy došlo, co... celá recenze s možností překladu
matanuschka1, Průhonice, Česká republika, 23:34 22.06.2017
Second visit
Once again stayed at Penzion Baske, this time with friends and once again wasn t disappointed. Friendly helpful staff, excellent food lovely rooms - perfect! Our friends also thought this small hotel... celá recenze s možností překladu
geo13rge, Poole, Spojené království, 14:20 24.03.2015

Hotel Flóra ***

destinace: Slovenská republika, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

termín:31.10. (So) - 02.11. (Po) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel Flóra
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
2 860 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Spolucestující:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...