Hotel Eden Resort & Spa *****

Termín:09.04. (Čt) - 16.04. (Čt) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 5 nocí

ID hotelu:465011

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 20 790 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel Eden Resort & Spa je pěkný, architektonicky zajímavý hotel, nachází se v jihozápadní části Srí Lanky, hotel obklopuje udržovaná zahrada, a palmový háj u pláže. Mezinárodní letiště v Colombu je vzdáleno cca 110 km, což představuje cca 2 hodiny jízdy. Vybavení: Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, kavárna, bazén, lázně, masáže, obchody, konferenční centrum. Ubytování: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén, kávovar, minibar, televizor, trezor, terasa nebo balkon s výhledem na moře nebo do zahrady. láž: Písčitá pláž u hotelu. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, vodní sporty na pláži, výlety.
Vybavení
Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, kavárna, bazén, lázně, masáže, obchody, konferenční centrum. Ubytování: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén, kávovar, minibar, televizor, trezor, terasa nebo balkon s výhledem na moře nebo do zahrady. Pláž: Písčitá pláž u hotelu. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, vodní sporty na pláži, výlety.
Ubytování
Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén, kávovar, minibar, televizor, trezor, terasa nebo balkon s výhledem na moře nebo do zahrady. Pláž: Písčitá pláž u hotelu. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, vodní sporty na pláži, výlety.
Stravování
Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, vodní sporty na pláži, výlety.
Pláž
Písčitá pláž u hotelu. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, vodní sporty na pláži, výlety.
Sport a zábava
Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, vodní sporty na pláži, výlety.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Srí Lanku, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 1290 Kč.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

1. z 16 hotelů v Beruwale

Vynikající
1334
Velmi dobré
557
Průměrné
195
Špatné
85
Příšerné
64
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Krásná dovolená
Mile rád Vám doporučím tenhle hotel. Na počátku všeho jsem se trochu jeho umístění vedle ústí řeky. Po monzunech byl ve vodě zvířený písek, který se postupně usazoval, tudíž jsem se obával... celá recenze s možností překladu
mpetr33, 05:03 21.11.2019
Bezchybná dovolená
Tento hotel múžeme jedině doporučit. Mnoho místnich lidí ve městečku nám potvrdilo, že jsme si vybrali nejlépe, jak jsme mohli a měli opravdu pravdu. Pokoje byly pěkné, čisté, pokojový servis... celá recenze s možností překladu
409kate_inam, Liberec, Česká republika, 06:23 18.11.2019
Krásná dovolená
Hotel je moc pěkný, rozkládá se v zahradě, která je pečlivě zpracovaná.Pokoje jsou čisté, i kdyz nábytek už starší. Koupelny je pěkná s vanou.Minibar,varna konvice,káva a čaj..pravidelne doplněna... celá recenze s možností překladu
popelkatanula, Kyjov, Česká republika, 07:28 05.02.2019

Hotel Eden Resort & Spa *****

destinace: Srí Lanka, Beruwela

termín:09.04. (Čt) - 16.04. (Čt) 2020 (8 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Eden Resort & Spa
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba20 790 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj24 590 Kč0 Kč
Dospělá osoba na přistýlce18 090 Kč0 Kč
1. dítě 6 -11 let17 890 Kč0 Kč
1. dítě 2-5 let15 090 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...