Hotel Mermaid ***

Termín:18.02. (Út) - 26.02. (St) 2020

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 6 nocí

ID hotelu:464990

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 26 290 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel Mermaid Hotel a Club obklopuje pěkná tropická zahrada s exotickou florou a pláž se žlutým pískem. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště v Colombu 81 km, transfer do hotelu trvá cca 95 minut jízdy. Vybavení: Recepce s trezory (zdarma), restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazény, směnárna, sauna, jacuzzi, lázně, masáže, přístup k internetu, obchůdky, klenotnictví. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, TV, rádio, mini bar, Wi-FI, varná konvice, balkon nebo terasa. Stravování: All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během dne. láž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, squash, badminton, aerobic, kulečník, šipky, lukostřelba, vodní sporty.
Vybavení
Recepce s trezory (zdarma), restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazény, směnárna, sauna, jacuzzi, lázně, masáže, přístup k internetu, obchůdky, klenotnictví. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, TV, rádio, mini bar, Wi-FI, varná konvice, balkon nebo terasa. Stravování: All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během dne. Pláž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, squash, badminton, aerobic, kulečník, šipky, lukostřelba, vodní sporty.
Ubytování
Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, TV, rádio, mini bar, Wi-FI, varná konvice, balkon nebo terasa. Stravování: All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během dne. Pláž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, squash, badminton, aerobic, kulečník, šipky, lukostřelba, vodní sporty.
Stravování
All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během dne. Pláž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, squash, badminton, aerobic, kulečník, šipky, lukostřelba, vodní sporty.
Pláž
Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, squash, badminton, aerobic, kulečník, šipky, lukostřelba, vodní sporty.
Sport a zábava
Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, squash, badminton, aerobic, kulečník, šipky, lukostřelba, vodní sporty.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Srí Lanku, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 1290 Kč.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

2. z 15 hotelů v Kalutaře

Vynikající
1385
Velmi dobré
521
Průměrné
108
Špatné
36
Příšerné
19
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Určitě doporučujeme!
Velice hezký menší hotel s příjemnou obsluhou a výborným jídlem. Všechno je tu blízko, oceán je pár metrů od budovy hotelu, stejně tak bazén. Sportovní vyžití v hotelu nabízí velkou škálu aktivit... celá recenze s možností překladu
461kate_inaj, 18:32 22.01.2020
Skvělá dovolená
Krásný čistý hotel, velmi ochotný personál, dobré jídlo. Pláž přímo na hranici hotelu, pokoje s výhledem na moře. Dostačující fitness centrum. Během pobytu jsem onemocněla, hotel zařídil návštěvu... celá recenze s možností překladu
Martina H, 00:43 22.12.2019
The greatest holidays
Doporučuji prázdniny na Srí Lance...milí a přátelští lidé (někdy až moc) :D zajímavá kultura a určitě bych s sebou vzal nějakého průvodce protože vám ukáže hodně zajímavých míst a pokud umíte aspoň... celá recenze s možností překladu
Illidaristormrage, Praha, Česká republika, 20:43 06.11.2019

Hotel Mermaid ***

destinace: Srí Lanka, Kalutara

termín:18.02. (Út) - 26.02. (St) 2020 (9 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

Hotel Mermaid
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba26 290 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj31 390 Kč0 Kč
1. dítě 2-5 let23 890 Kč0 Kč
1. dítě 6-12 let23 890 Kč0 Kč
Dospělá osoba na přistýlce23 890 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432

Podobné zájezdy

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...